Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?

Wspólna pasja szansą na sportowy sukces

13 grudnia 2018 / Ola Korulczyk

Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski w triathlonie - zawodnicy PRO

7 grudnia 2018 / i-Sport

Czytaj więcej

Triathlon - jak zaplanować przygotowania?

3 grudnia 2018 / Jan Peńsko

Czytaj więcej

Gdzie warto wystartować w triathlonie w 2019 roku?

14 listopada 2018 / i-Sport

Czy wiecie, że polski triathlonista, startuje średnio nieco ponad 2 razy w roku? Oczywiście statystyka dotyczy startów w naszym kraju. Przy tak wielu imprezach, które rozgrywane są w sezonie, to dość słaby wynik. A przecież nasz kraj to piękne krajobrazy, niesamowite jeziora i wiele wspaniałych miejsc, które możemy zwiedzić podczas weekendowych wypadów na zawody. Gdzie warto wystartować w triathlonie w 2019 roku?

;

Czytaj więcej

Co robić na 3 dni przed Biegiem Niepodległości?

6 listopada 2018 / i-Sport

Tak, jak dziesiątki tysięcy Polaków w całym kraju za 3 dni masz wystartować na 5 lub 10km podczas Biegu Niepodległości i choć dotychczas się zupełnie się tym nie przejmowałeś/aś to zaczyna dopadać Cię stres i podejmujesz dziwne działania, dzięki którym masz nadzieję pobiec szybciej? Uważaj, na koniec może to bardziej zaszkodzić niż pomóc. Podpowiadamy co robić w ostatnich dniach, by móc uczcić Niepodległość życiówką.;

Czytaj więcej

Co powinien robić kolarz gdy pójdzie na siłownię? Jesienne popołudnie - część trzecia.

25 października 2018 / Adam Ogłoblin, i-Sport

Jesienne popołudnie to idealny moment, aby wybrać się na siłownię. W poprzednich częściach naszego cyklu opowiadaliśmy już co swoim zawodnikom zalecają nasi trenerzy jeśli chodzi o ćwiczenia wzmacniające oraz ćwiczenia minimalizujące ryzyko kontuzji. Pora na porady kolejnego naszego trenera - Adama, i jego kilka słów o ćwiczeniach dla kolarzy. 

;

Czytaj więcej

Jakie ćwiczenia wykonywać aby ograniczyć ryzyko kontuzji. Jesienne popołudnie - część druga.

25 października 2018 / Jakub Wojtczak, i-Sport

Podczas roztrenowania jak i zaraz po nim, często zastanawiacie się od czego właściwie zacząć przygotowania do następnego sezonu. W pierwszej części "Jesiennego popołudnia" Marcin Kujawski podpowiedział jakie ćwiczenia, robione systematycznie podczas luźniejszego okresu, pozytywnie wpłyną na naszą ogólną sprawność. W drugiej części Jakub Wojtczak, skupił się na ćwiczeniach mających zapobiec kontuzjom przy bieganiu. Poniżej znajdziecie kilka prostych ćwiczeń zalecanych przez naszego trenera.

;

Czytaj więcej
Facebook